Derya baykal örgüleri, yakadan başlamalı hırkalar,bebek battaniyeleri, bebek örgüleri, Işıklı bebek patiği yapılışı | 2014 kadin modasi

15 Mayıs 2013 Çarşamba

0 Işıklı bebek patiği yapılışı


Ledbooties 1
1. Bootie desen indirin. Bebeğin ayak boyutunu ölçmek ve azaltmak ya da buna göre uygun desen büyütmek. Birlikte iki kağıt desen adet dikiş tarafından patik son boyutun daha çok ya da daha az adil görünüm elde edersiniz. Bu birkaç deneme alabilir ama aslında çok önemli bir adımdır, bu nedenle ölçümler ile zaman ayırın.
Ledbooties 2
2. Denim yanlış yan desen izleme sonra denim parçalar kesin. Bu parçaları her kesim kez sağ bootie gelen sol ayırt yardımcı olacak bir iz bırakabilir. Daha sonra, yıpratma gelen denim önlemek için battaniye dikiş ile tüm dış kenarları kapsamaktadır.
Ledbooties 3
3. Denim yanlış tarafı ile birlikte her bootie iki adet diker. Size rehberlik edecek bir kalem ile daha da marj işaretleyebilirsiniz.
Ledbooties 4
4. Sarı pamuk ve bootie denim kenarlarına çakmak bu ince bir şerit kesin.Kumaş önyargı yönde streç gibi, çapraz yönde kesti.
Ledbooties 5
5. Denim (mümkün olduğunca görünmez dikiş yapmaya) için sarı kenar diker ve sonra geçici dikiş çıkarın. Ayrıca bu yerde kalmak emin olmak için içeriden denim dikmek içeri pamuk geri kalanı katlayın.
Ledbooties 6
6. Elastik bir parça kesin ve ganimet iç kısmına çok iyi dikmek. Iç dikiş dışarıdan görünmez, çünkü denim bunun için harika.
Ledbooties 7
7. Ateş böceği kanatları temelde kurdele ile yapılan bir çift yay (gevşek uçları olmadan) bulunmaktadır. Sadece birkaç dikiş ile birlikte dikmek ve şimdi bootie için dikilmiş hazırdır.
Ledbooties 8
8. Bootie (bootie sağ tarafında) için kanatları dikiş sonra, nakış yapmak için aynı iş parçacığı kullanın. Muhtemelen ilk bir çizim iz gerek yoktur bu yüzden gerçekten basit. Sadece iki patik onları daha fazla veya daha az simetrik yapmayı deneyin.
Ledbooties 9
9. Bootie iç tarafına karşılamak için yeterli, sarı bir pamuk geniş bir şerit kes.Denim için teyel sonra, hala dikili gereken ön kısmını bırakarak bazı görünmez dikiş ile dikmek.
Ledbooties 10
10. (Işık yayan diyot için kısa) LED zaman bir akım ile ışık yayan yarı iletken olduğunu. Pilin artı anot (genellikle uzun bacak) ve katot (genellikle kısa bacak) için eksi bağlı olması gerekir. "Bu LED tel için hangi yolu açıkça ortaya koyuyor.LED'ler de maksimum gerilim denir var, sen bu değerden LED daha gerilim uygulanmamalıdır. Biz bir 3V pil (kalın CR2016 1,6 mm) kullandım ve çok sarı LED 1.2V yaklaşık 2.2V bir ileri gerilim beri, biz bu yüzden iletken iplik kullandım, azaltmak için bazı direnç gerekiyordu.
Ledbooties 11
11. Yere LED koyun ve işaretçilerine içinde sopa.
Ledbooties 12
12. Bir pense ile bootie eğrinin iç taraftan LED kenarlar.
Ledbooties 13
13. Şimdi iletken iplik ile denim için kıvrımlı kenarları dikmek. Eğer kenarları her biri için farklı bir iş parçacığı kullanmak ve birbirine temas yok (bu olur kısa devre pil) emin olun. Bootie tabanı boyunca dikilmiş iletken iplik bir ayak (20 cm) yeterlidir. Sen bootie en tarafı yoluyla geçebilir.
Ledbooties 14
14. Iletken konuları birine sahip, bootie tek arka kısmı birkaç dikiş (çapraz dikiş, örneğin) dikmek. Bu bir "pad" olarak çalışacaktır.
Ledbooties 15
15. Pil için küçük bir cep hazırlamak için sarı pamuk küçük bir kare kesin. Pil yerde kalır emin olmak için, mümkün olduğunca cep kadar küçük yapmak. Bir ilik gibi pil için küçük bir giriş bırakarak, denim tüm kenarları dikin. Cep üstüne diğer iletken iplik ile başka bir "pad" olun. Pil iyi temas yapmak için, bootie baz pil cep ve diğer "pad" üzerinde "pad" arasında yer almalıdır. Sadece dikkatli olun ve pil yerinde olduğunda hem teller sadece LED karşılamak emin olun.Eğer kutupları kadar karışık, hiçbir zarar yok LED, sadece pil ters çevirin ve yanması gerekir.
Ledbooties 16
16. Bir kot kesmek için kullanılan gibi bir desen kullanarak hissettim gelen ayakkabı astarı, ama biraz daha küçük kesin. Daha sonra sarı pamuk ile örtün ve bir araya dikmek. Bu taban pil cep kapsayacaktır. Bootie tutkal taban yarısı ön kısmı. Kolayca kaldırmak veya batarya yerine böylece Neşesiz arka yarısına bırakmak gerekir.
Ledbooties 17
17. Nihai sonuç! Bu günlük patik değildir Tabii ki, onlar 
için tasarlanmış CRAFT Michael Miller Bebek Bootie Yarışması. Yani, onları özel bir durum kullanılmak üzere kurtarabilir. Üzerine batarya ile, LED fazla veya daha az iki saat boyunca hafif kadar olacaktır. Hatta küçük bir boncuk ile LED değiştirebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 

2014 kadin modasi Copyright © 2011 - |- Template created by O Pregador - |- Powered by Blogger Templates